«Дай Боже, щоби ми мирно жили…»: Кучук дав емоційний коментар після матчу з Динамо

Переглядів 2751
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
«Дай Боже, щоби ми мирно жили…»: Кучук дав емоційний коментар після матчу з Динамо
Леонід Кучук. Фото: Рух
Головний тренер львівського Руху Леонід Кучук висловився про матч шостого туру Прем’єр-ліги України з Динамо, в якому кияни перемогли з рахунком 3:0.

Наставник львівської команди Леонід Кучук дав оцінку результату матчу УПЛ з Динамо (0:3).

«Рівень гравців Динамо дуже високий. Такі команди, як Шахтар чи Динамо, помилок не прощають. Ми помиляємося, після чого нам забивають. І складність ситуації полягає в тому, що ці помилки дуже прості. А коли ти граєш проти таких суперників, їх не прощають. Адже під час голів, які ми пропускали, складних комбінацій не було. Варто навчитися не робити простих помилок, дещо змінити своє ставлення до цього», – цитує Кучука прес-служба Руху.

Також Леонід Кучук висловився про молодь львівської команди та про ситуацію в Україні.

«У нас дуже молодий захист. Наші футболісти грають у Юнацькій лізі УЄФА… Дай Боже, щоби закінчилася ця війна… Молоді гравці не тільки «Руху», а й інших українських клубів, – це майбутнє України та його футболу. Тут є багато молодих і талановитих футболістів. Дай Боже, щоби вони доросли до справжньої Ліги чемпіонів.

Я бажаю всім удачі в протистоянні не футбольному. А те, що в цей період відбуваються ще й матчі чемпіонату, – це вже дуже героїчна справа. Віна на нас вплинула, як і на всіх. Уже три поєдинки «Руху» переривала повітряна тривога, під час таких моментів дуже переживаєш за своїх близьких, за тим, що відбувається, наприклад, у Запоріжжі. Тому всі мої футбольні враження випалює війна. Я в шоці від цих виродків, вибачте… Дай Боже, щоби ми мирно жили…»

X