«Дуже радий, що у нас є такі люди»: Мудрик розповів, що він відчув, коли побачив героїв «Азовсталі»

Переглядів 1868
Михайло Мудрик. Фото: Шахтар
Атакуючий півзахисник Шахтаря Михайло Мудрик поділився емоціями від переможного матчу УПЛ з Динамо (3:1), а також розповів про враження від зустрічі з героями «Азовсталі».

16-го жовтня в рамках українського дербі у Львові зіграли між собою Шахтар та Динамо. Перший тайм виграли «гірники» завдяки голу Зубкова після пасу Траоре. Потім перед самою перервою Лассіна не реалізував пенальті, який відбив Нещерет. У дебюті другого тайму Ванат зрівняв рахунок, а Мудрик розкішним голом знову вивів Шахтар вперед. На 69-й хвилині зустрічався стався один з ключових епізодів класичного. Арбітр матчу Катерина Монзуль показала пряму червону картку Іллі Забарний, який притримав Данила Сікана, який мав можливість вибігти один на один з Нещеретом. Після вилучення Сікан все ж таки забив після пасу Мудрика і тим самим допоміг «гірникам» перемогти у матчі з рахунком 3:1.

Після поєдинку головний герой зустрічі Мудрик дав коментар з приводу свого класного голу.

«Мій гол? Боженька дає тим, хто працює. Якщо ти відпрацьовуєш подібні удари, то рано чи пізно вони будуть в тебе виходити», – сказав Мудрик в інтерв’ю клубній прес-службі Шахтаря.

Також Михайло Мудрик розповів, які він відчув емоції, коли побачив на стадіоні у Львові героїв «Азовсталі» Катерину «Пташку» Поліщук та Михайла Діанова, які були присутні на українському класико.

«Несподіване та приємне відчуття було, коли побачив героїв «Азовсталі». Не міг стримати усмішки, тому що дуже радий, що у нас є такі люди».

У цьому сезоні Мудрик зіграв дев'ять матчів, у яких відзначився десятьма результативними діями (три голи і сім асистів).

Шахтар наразі з 16 очками в активі іде на другому місці в турнірній таблиці УПЛ. Наступний матч команда Ігора Йовичевича зіграє 19-го жовтня з Колосом.